قیمت ابر 10 سانتی

اگر به دنبال خرید اسفنج 10 سانتی با بهترین کیفیت موجود در بازار ایران هستید، درست آمده اید. فروشگاه مکس فوم یکی از فروشندگان برتر انواع ابر و اسفنج ۱۰ سانتی درجه یک است. ابر 10 سانتی که از پرتقاضاترین محصولات برای تولید مبلمان و تشک است، استفاده های فراوانی دارد. از ساخت پشتی گرفته تا صندلی قایق مشتریان بسیاری داشته ایم که به دنبال اسفنج با ضخامت 10 سانتیمتر بوده و هستند. خوشبختانه همه انواع سایز های اسفنج پلی یورتان در مجموعه مکس فوم موجود است. کافی است با تفاوت ها و شباهت های انواع اسفنج 10 سانتی آشنا شوید و کاربرد هر یک را بدانید تا بهتر بتوانید برای خرید اسفنج 10 سانتی قیمت مناسب اقدام کنید. انواع ابرها در دو نوع سبک و سنگین دسته بندی می شوند که در ادامه کاربرد و ویژگی های هر یک را مورد بررسی قرار می دهیم.

اسفنج 10 سانتی

اسفنج 10 سانتی سبک

ابرهای سبک به انواع اسفنج با دانسیته پایین تر از 20 کیلوگرم بر متر مکعب گفته می شود. اسفنج های موجود در دانسیته 12 کیلویی تا 20 کیلویی را اصطلاحا سبک می نامند. این محصولات معمولا برای استفاده در دسته مبلمان، پشتی، انواع صنایع بسته بندی، تولید ملزومات آشپزخانه مانند دم کنی و همچنین تولید اسکاچ مورد استفاده قرار می گیرند. اسفنج 10 سانتی سبک از قیمت پایین برخوردار است اما، باید توجه داشته باشید که این نوع ابرها از تراکم پایین تری نسبت به ابرهای فشرده برخوردارند و نباید برای مصارف پرفشار و سنگین مورد استفاده قرار بگیرند.

اسفنج 10 سانتی فشرده

نوع دیگری از محصولات پلی اورتان ابر 10 سانتی فشرده یا سنگین است. این محصولات که در دانسیته های 22 تا 40 کیلوگرم بر متر مکعب موجود هستند برای تولید تشک، نشیمن مبلمان و تکیه گاه و حتی در تولید لوازم ورزشی و باشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرند. اسفنج ۱۰ سانتی سنگین قیمت بالاتری نسبت به انواع سبک آن دارد اما از فشردگی و دوام بالاتری به نسبت نوع اول برخوردار است.

پیشنهاد ما به آن دسته از خریداران که به دنبال خرید ابر و اسفنج مبل با دوام بالا و با کیفیت هستند، استفاده از دانسیته های 20 تا 30 برای پشتی و تکیه گاه است و برای نشیمن مبل حداقل اسفنج 30 کیلویی را توصیه می کنیم. کمترین دانسیته اسفنج 10 سانتی مورد نیاز برای نشیمن مبل 30 است و بهترین نوع آن 40 کیلویی است.

قیمت اسفنج 10 سانتی

قیمت اسفنج 10 سانتی با توجه به تراکم، شرکت سازنده و ابعاد آن تعیین می گردد. سایز استاندارد این نوع اسفنج ها معمولا 100 در 200 در 10 است، اما می توانید با توجه به نیاز خود درخواست برش و سفارشی سازی شکل آن را ثبت کنید. شما می توانید برای خرید ابر ۱۰ سانتی به صفحه محصول مورد نظر مراجعه کنید، همانند تصویر زیر در صفحه مجصول تعداد را روی عدد 10 ست کنید و اقدام به سفارش اسفنج مورد نیاز با ضخامت 10 سانتیمتر نمائید.

خرید اسفنج 10 سانتی

همانند تصویر بالا، با انتخاب عدد 10 و بروزرسانی سبد خرید می توانید قیمت اسفنج 10 سانتی مورد نظر را مشاهده کنید. این قیمت با توجه به نوع محصول و تراکم آن متغیر است، شما می توانید از طریق لینک های زیر محصول مورد نیاز را انتخاب کنید و مانند تصویر و توضیحات بالا عمل کنید.