شرایط حمل و تحویل کالا

مشتری گرامی، ضمن تشکر از انتخاب شما، خواهشمند است به موارد زیر دقت فرمایید.

در تهران و البرز :

توجه: داخل شهر تهران، هزینه حمل برای سفارشات مطابق با هزینه کرایه اسنپ بوده و بر عهده خریدار می باشد. (به غیر از سفارشات عمده که نیاز به وانت بار یا کامیونت است)

ارسال سفارشات در استان البرز و تهران از طریق پیک و اسنپ و در حومه استان ها از طریق پست، باربری و یا ماموران تحویل فروشگاه مکس فوم صورت می پذیرد و در سایر مناطق و شهرستانها به واسطه پست و باربری انجام می شود.
سفارشات شهر تهران از ۲۴ تا ۴۸ ساعت کاری پس از ثبت سفارش ارسال خواهند شد. بسته به ترافیک ارسالی ها ممکن است این بازه زمانی کمتر یا بیشتر شود.

 1. خرید کالا از فروشگاه ما بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
 2. ساعت کاری مجموعه مکس فوم  از شنبه تا چهارشنبه 9 الی 20 و پنجشنبه ها 9 الی 14 می باشد (بجز ایام تعطیل، در ایام تعطیل و جمعه ها مجموعه بسته است)، در ساعات کاری قید شده می توانید با شماره های پشتیبانی جهت پیگیری و یا شماره واتساپ 09924041045 تماس بگیرید (در صورت بروز هرگونه سوال، اشکال، ایراد و یا پیشنهاد و انتقاد و یا سوال در رابطه با خرید).
 3. کلیه سفارشات تهران و شهرستان 24 الی 72 ساعت کاری پس از ثبت سفارش ارسال می گردند.
 4. کلیه سفارشات تهران و البرز از طریق پیک موتوری و یا پست پیشتاز قابلیت ارسال پس از 72 ساعت کاری از ثبت سفارش را دارند، لذا در صورتی که قصد خرید به صورت تحویل فوری را دارید با شماره های مجموعه تماس بگیرید و هماهنگ کنید و یا از طریق واتساپ پیام ارسال نمائید، در نظر داشته باشید که در روش ارسال با پست پیشتاز، پروسه رسیدن کالا، پس از ارسال توسط فروشگاه، 3 الی 4 روز کاری به طول خواهد انجامید.
 5. کلیه سفارشات شهرستان 24 الی 72 ساعت کاری پس از ثبت سفارش ارسال خواهند شد، ما تمام سعی خود را می کنیم که در سریع ترین زمان سفارش شما را پردازش و ارسال نماییم، کما اینکه 99 درصد سفارشات در همان 24 ساعت کاری اولیه پس از ثبت، ارسال شده اند، اما این بازه زمانی را برای مشتری تعریف کرده ایم. در ضمن بازه زمانی لازم جهت رسیدن مرسوله شما توسط پست بین 3 الی چهار روز کاری (یا بیشتر، بسته به پیک کاری پست جمهوری اسلامی ایران) می باشد.
 6. تمامی سفارشاتی که از طریق پست جمهوری اسلامی ایران ارسال می گردند، پس از تحویل کالا از فروشگاه به اداره پست، پیگیری های آن می بایست از طریق کد رهگیری پستی انجام پذیرد و از عهده فروشگاه ساقط می باشد.

در مراکز استان و شهرستان ها

 1. حمل کلیه سفارشات شهرستان توسط پست صورت می پذیرد و ۲۴ الی ۷۲ ساعت کاری بعد از ثبت سفارش در سایت، سفارش شما ارسال خواهد شد.
 2. برای هر محموله یک شماره رهگیری توسط پست صادر می گردد که این شماره رهگیری بوسیله سرویس پیامک و ایمیل برای شما ارسال می شود. شما می توانید برای رهگیری محموله های خود از سایت: http://newtracking.post.ir که متعلق به شرکت پست ایران است مراجعه نمائید.
 3. مدت زمان تحویل محموله ها بین دو تا چهار روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
 4. مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به پست به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد.
 5. ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور پست در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی ما هیچ کنترلی بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید.