اگر به دنبال تعمیرات مبل در عظیمیه کرج هستید و می خواهید این کار با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت انجام شود، درست آمده اید. بهترین خدمات تعمیر مبلمان را در عظیمیه با مکس فوم تجربه کنید. اگر مبلمان شما فرسوده شده، رنگ و روی اولیه را ندارد و یا فوم مبل شما نشست کرده و می خواهید پارچه آن را تعویض کنید می توانید با خاطری آسوده روی خدمات مجموعه مکس فوم حساب کنید. تمامی موارد از رویه کوبی مبل در عظیمیه تا رنگ کاری و … را از تعمیرات مبل مکس فوم بخواهید، ما در کوتاه ترین زمان ممکن، مبلملان شما را میبریم، تعمیر می کنیم و همانند روز اول تحیلتان می دهیم.

آنچه در این مطلب خواهید خواند

تعمیر مبل د ر عظیمیه کرج

نوسازی مبلمان با خدمات تعمیرات مبل عظیمیه کرج

عظیمیه یکی از مناطق قدیمی و اعیان‌نشین شهر کرج است. این منطقه به خانه‌هایی لوکس با دکوراسیون داخلی مجلل شهرت دارد. مردم این منطقه از آیتم‌های مبلمان اعیانی در سبک‌های مختلف استفاده می‌کنند. تعلق خاطر به این آیتم‌ها و افزایش قیمت مبلمان باعث می‌شود ساکنان عظیمیه، تعمیرات مبلمان را به خرید مبلمان جدید ترجیح دهند. ما در مجموعه مکس فوم، انواع خدمات تعمیرات مبل عظیمیه کرج را به ساکنان این منطقه با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهیم.

چرا روش تعمیر مبلمان به‌جای خرید مبلمان نو را پیشنهاد می‌کنیم؟

اگر بخواهیم با هر بار آسیب جزئی یا کلی به مبلمان، مبلمان خود را عوض کنیم، متحمل هزینه‌های فراوانی می‌شویم. از سوی دیگر خانواده‌های پرجمعیت در عظیمیه با این‌گونه مشکلات بیشتر روبه‌رو می‌شوند و این احتمال وجود دارد که مبلمان آن‌‎ها در کوتاه‌مدت دچار آسیب‌هایی مانند لقی پایه، پشتی و یا خراش‌ها و خوردگی‌ها شود. خانواده‌هایی که از حیوانات خانگی نگهداری می‌کنند نیز با مراتب با مشکلاتی مانند پارگی رویه مبل و خراش‌های سطح چوب مواجه می‌شوند. بنابراین بهترین انتخاب برای این موارد، صرف هزینه مقرون‌به‌صرفه برای تعمیر مبلمان است.

تعمیرکار مبل در عظیمیه

تعمیر مبلمان همچنین مزایای دیگری دارد که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 • امکان تغییر رنگ چوب و رویه مبلمان برای هماهنگی با آیتم‌های جدید دکوراسیون
 • به‌جای صرف هزینه‌های سرسام‌آور برای خرید مبل نو، می‌توانید آیتم‌های جدید به دکوراسیون خانه خود اضافه کنید
 • زمان تعمیر مبلمان در بسیاری از موارد کمتر از زمان مورد نیاز برای انتخاب و خرید مبل نو است
 • تعمیرات مبلمان بدون تغییر رنگ و رویه باعث می‌شود دکوراسیون خانه شما به هم نریزد
 • با انتخاب تعمیر مبل به جای خرید مبل نو به حفظ محیط زیست کمک می‌کنید

انواع خدمات تعمیرات مبل عظیمیه کرج

تعیین نوع خدمات تعمیر مبل به شرایط فعلی مبل و نیازهای تعمیراتی بستگی دارد. برای مثال مبلی که پایه آن شکسته یا لق شده باشد، باید خدمات تعمیر را بر اساس همین مشکلات برای آن در نظر گرفت. با این حال گاهی اوقات نیز ممکن است فقط شما بخواهید رویه مبل را برای ایجاد تغییر در دکوراسیون عوض کنید. بنابراین مجموعه‌های ارائه دهنده این تعمیرات، خدمات خود را بر اساس شرایط مبل و درخواست‌های شما تنظیم می‌کنند.

برخی از خدمات تعمیرات مبل که به ساکنان محله عظیمیه کرج ارائه می‌شوند را با هم مرور می‌کنیم:

 • رفع خراش‌های جزئی که عمق کمی دارند
 • رفع ترک‌خوردگی مبل
 • رفع لقی پایه‌های مبلمان
 • رفع لقی پشتی مبل
 • تعمیر شکستگی تاج مبل
 • تعمیر شکستگی دسته مبل
 • تعمیر شکستگی کلاف مبل
 • تعویض پارچه مبل
 • رویه‌کوبی مبل
 • تعمیر فنرهای مبل
 • تعویض فوم مبل
 • رفع خوردگی چوب مبل
 • رنگ‌کاری مبل

خدمات تعمیرات مبل در منزل یا کارگاه؟

خدمات تعمیرات مبل عظیمیه کرج بر اساس میزان آسیب‌های وارده به مبل و درخواست مشتری ممکن است در منزل و یا در کارگاه انجام شوند. به‌طور معمول خدمات تعمیرات برای بسیاری از موارد مانند رنگ‌کاری کامل و تعمیر شکستگی و … در کارگاه و با استفاده از تجهیزات به‌روز و تخصصی انجام می‌شوند. البته در مواردی نیز که آسیب‌ها جزئی و در حد خراش‌های کوچک باشند می‌توان این خدمات را در محل نیز ارائه داد.

خدمات تعمیرات مبل در عظیمیه

عوامل موثر بر قیمت تعمیر مبل در عظیمیه کرج

قیمت تعمیر مبل عظیمیه کرج به‌ عوامل گوناگونی بستگی دارد. برای مثال در بسیاری از کارگاه ها و مراکز تعمیرات هزینه حمل‌ونقل به کارگاه و از کارگاه به محل را جزئی از این هزینه‌ها به حساب می آورند. در این مورد، تعداد آیتم‌های مبلمان، طبقه واحد، ماشین مورد نیاز برای حمل و هزینه کارگر بر هزینه تعمیرات مبل در عظیمیه کرج تاثیر می‌گذارند. اما در مکس فوم هزینه حمل و نقل قبل و بعد از تعمیر مبل بر عهده ما خواهد بود و به صورت کاملا رایگان حمل و نقل مبلمان در زمان تعمیر صورت می گیرد.

در ادامه با برخی از عوامل دیگر موثر بر این هزینه‌ها آشنا می‌شویم:

 • تعداد آیتم‌های مبلمان
 • نوع مبلمان
 • میزان آسیب وارده به مبلمان
 • درخواست‌های مشتری
 • دستمزد تعمیرکار و کیفیت خدمات
 • متریال‌های مورد استفاده در زمان تعمیرات

برای مثال در مورد تعویض پارچه مبلمان، نوع پارچه مورد نظر و قیمت خرید آن، تعداد آیتم‌ها و ابعاد مبلمان و … از جمله عوامل موثر بر تعیین هزینه هستند. همچنین در مورد نوع مبلمان باید بگوییم معمولا هزینه تعمیرات مبلمان سلطنتی و استیل از مبل‌های راحتی ارزان‌تر است؛ با این حال نوع خدمات دریافتی در این زمینه، عاملی تعیین‌کننده است.

رویه کوبی مبل عظیمیه

خدمات رویه کوبی نیز از جمله خدمات پرتقاضا در منطقه عظیمیه هستند. هزینه خدمات رویه کوبی مبل عظیمیه بستگی به جزئیات درخواست‌های مشتری و آسیب‌های مبلمان دارد. زیرا به تمامی اعمالی که روی کلاف مبل انجام می‌شود رویه کوبی می‌گوییم. بنابراین در کارگاه‌های تعمیرات مبل، امکان تعویض مواردی مانند فوم، پنبه، تسمه، فنر و … برای نوسازی مبل وجود دارد. البته تعمیرکاران می‌توانند از بخش‌های سالم مبل نیز دوباره در این فرآیند استفاده کنند که هزینه‌های تعمیر را کاهش می‌دهد. پیشنهاد می‌کنیم برای کیفیت بالای خدمات، بهترین تعمیرکار مبل در عظیمیه را برای این کار انتخاب کنید.

دریافت خدمات باکیفیت تعمیرات مبلمان در عظیمیه کرج

مجموعه ایکس یکی از برترین مجموعه‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیر مبل در کرج و به‌ویژه در منطقه عظیمیه است. ما انواع خدمات تعمیرات جزئی و کلی مبلمان را به ساکنان عظیمیه ارائه می‌دهیم که خدمات رویه‌کوبی، رنگ‌کاری، رفع خراش‌ها، رفع لقی دسته، پایه و پشتی، تعویض پارچه مبل و … از جمله آن‌ها هستند. برای دریافت هر یک از این خدمات کافی است با کارشناسان ما در این مجموعه تماس بگیرید.

سوالات متداول

مزایای استفاده از روش تعمیر مبلمان چیست؟

مهم‌ترین مزیت این روش به جای خرید مبلمان نو، کاهش چشمگیر هزینه‌ها است. همچنین معمولا خرید مبلمان نو نیازمند ایجاد تغییرات هزینه‌بر و زمان‌بر در دکوراسیون است. در حالی که با تعمیر مبلمان نیازی به این کار نیست. از سوی دیگر شما می‌توانید با تعمیراتی مانند تعویض پارچه مبل، جلوه خانه خود را تغییر دهید.

کدام خدمات تعمیرات مبلمان در محله عظیمیه کرج ارائه می‌شوند؟

از مهم‌ترین این خدمات می‌توان به رفع خراش‌های جزئی، رفع لقی پشتی و پایه مبل، انواع تعمیرات شکستگی اجزای مبل، تعویض پارچه مبل، تعویض فنرها، تعویض فوم، رویه کوبی مبل، رفع خراش‌های عمیق و سطحی و رنگ‌کاری مبل اشاره کرد.

عوامل موثر بر هزینه‌های تعمیر مبلمان کدام موارد هستند؟

از جمله این عوامل می‌توان از نوع خدمات، نوع مبل، تعداد آیتم‌های مبل و ابعاد آن‌ها، هزینه حمل‌ونقل و … نام برد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.