آنچه در این مطلب خواهید خواند

تعمیرات مبل در مهرشهر کرج

اگر به دنبال بهترین تعمیرات مبل مهرشهر کرج هستید می توانید روی ما حساب کنید. مکس فوم علاوه بر فروش محصولات خود به صورت تخصصی ارائه دهنده خدمات تعمیرات مبل مهرشهر کرج می باشد. اگر ساکن منطقه مهرشهر و اطراف آن هستید و نیاز به تعمیرکار مبل حرفه ای دارید می توانید روی ما حساب کنید. مبلمان خود را به تعمیرکاران مجرب بسپارید و در سریعترین زمان ممکن و با هزینه ای مناسب مانند روز اول تحویل بگیرید.

تعمیرات مبل مهرشهر کرجممکن است مبل شما راحتی سابق را نداشته باشد، شکل و ظاهر آن مانند اول نباشد و یا برای تغییر روحیه و دکوراسیون منزل نیاز به تغییراتی در مبل خود داشته باشید. مهم نیست این تغییرات تعویض روکش مبل باشد یا تعمیرات اساسی، مهم این است که کار به دست متخصصین تعمیر مبل در کرج صورت بگیرد. مکس فوم با همکاری تعمیرکاران حرفه ای با ارائه محصولات درجه یک در کنار شما است.

تعمیر مبل در مهرشهر

مبل کالایی پرمصرف است که با استفاده مکرر ممکن است شکل اولیه خود را از دست بدهد، کارایی سابق را نداشته باشد و یا از ناحیه خاصی شکسته شده باشد. در این صورت نیاز  به تعمیر مبل دارید. اگر ساکن مهرشهر و اطراف آن هستید می توانید از خدمات تعمیرات مبل مهرشهر کرج استفاده کنید، حمل رایگان مبلمان هدیه مکس فوم به مشتریان عزیز می باشد.

کافی است با ما تماس بگیرید، فرم زیر را پر کنید و یا از طریق واتس اپ عکس مبلمان و نوع خدمات مورد نظرتان را برای ما ارسال کنید. ما با بررسی نوع مبل، موارد مورد نیاز مانند پارچه، اسفنج یا فوم، دستمزد انجام کار و … هزینه تقریبی تعمیر مبلمان در مهرشهر را برای شما ارسال می کنیم.

تعمیر مبلمان در مهرشهر کرجفرقی نمی کند مبل شما راحتی است یا استیل، چرم است یا پارچه ای گروه تعمیرات مبل مکس فوم آماده خدمت رسانی به شما است. ما با همکاری بهترین تعمیرکارها و با استفاده از مواد اولیه درجه یک اقدام به تعمیر مبل شما می کنیم. لازم به ذکر است که خدمات ما نه تنها در مهرشهر بلکه در کلیه مناطق کرج صورت می گیرد.

 • تعمیرات مبل کیانمهر کرج
 • تعمیرات مبل ماهدشت کرج
 • تعمیرات مبل گلشهر

نیز توسط مکس فوم صورت می گیرد، هرکجای کرج که باشید می توانید از خدمات تعمیر مبل مکس فوم بهرمند شوید، حمل مبلمان شما به صورت رایگان توسط ما صورت می گیرد.

خدمات تعمیرات مبلمان مهرشهر

کلیه خدمات اعم از تعویض فوم مبلمان، رویه کوبی مبل، تعویض روکش مبل، ترمیم پارچه و همچنین تعمیرات کلاف مبلمان پذیرفته می شود. عمده خدمات تعمیرات مبلمان در مهرشهر به رویه کوبی و تعویض فوم و اسفنج مبلمان مربوط می شود. گاهی نیاز به تعویض پارچه مبلی و روکش مبلمان حس می شود که در این خصوص نیز می توانید روی ما حساب کنید و پارچه های مبلی را با قیمت مناسب از ما خریداری کنید. خدمات مکس فوم شامل تعویض پارچه، دوخت روکش مبل، تقویت کلاف مبلمان، تعویض فوم مبلمان، رنگ کاری، نواردوزی، لمسه کاری و هر آنچه به مبل و تعمیرات آن مربوط باشد می شود.

هزینه رویه کوبی مبل مهرشهر کرج

در این بخش به قیمت رویه کوبی مبل در مهرشهر کرج می پردازیم، این که برای تعمیرات مبلمان چقدر هزینه باید در نظر گرفت رقم ثابتی ندارد و به نوع خدمات مورد نیاز بستگی دارد. اما می توان به شکل تقریبی هزینه رویه کوبی مبل را تخمین زد، هزینه هایی مثل خرید پارچه، فوم و رنگ کاری عموما ثابت هستند.

قیمت ملزومات مورد نیاز محدوده مشخصی دارد که با توجه به کیفیت آن ها کمی متفاوت هستند. در طرف دیگر دستمزد رویه کوب مبل است که مقداری مشخص است که با توجه به خدمات مورد نیاز مبلمان شما تعیین می شود. به عنوان مثال قیمت رویه کوبی مبل مبل ال در مهرشهر با هزینه رویه کوبی مبل سلطنتی یکسان نیست.

همچنین نوع خدمات متفاوت است. رنگ کاری، تعمیر کلاف و تقویت آن، تعویض فوم یا اسفنج مبل، لمسه دوزی و تعویض پارچه همگی جزء خدمات رویه کوبی مبل مهرشهر کرج است که برای برآورد هزینه نیاز به بررسی مبل و نوع درخواست شما می باشد. برای دریافت هزینه تعمیرات مبل کافی است عکس مبل خود را برای ما ارسال کنید.

رویه کوبی مبل مهرشهر کرج

رویه کوبی مبل در مهرشهر شامل همه موارد لازم جهت بازسازی و زیباسازی مبل استیل یا راحتی شما است. رویه کوبی به مجموعه مواردی که برای احیا و بازسازی مبلمان صورت می گیرد گفته می شود.

رویه کوبی مبل مهرشهرخدمات رویه کوبی مبل مهرشهر را می توان به چند بخش مهم تقسیم کرد.

 1. رنگ کاری بدنه
 2. تعمیر کلاف مبل
 3. تعمیر فنر و نشمین مبل
 4. تعویض فوم و اسفنج
 5. تعویض پارچه مبلی
 6. لمسه دوزی

رویه کوبی مبلمان نه تنها برای مبل های فرسوده و کهنه بلکه برای مبل های سفارشی شما عزیزان که کلاف آن آماده شده است و می خواهید مواد اولیه را خودتان تهیه کنید نیز صورت می گیرد. ممکن است بخواهید اسفنج مبل را خودتان تهیه کنید و یا الیاف و پارچه را، در این صورت نیز می توانید روی مکس فوم حساب کنید.

رویه کوبی مبل ها بسته به نوع مبلمان متفاوت است، به عنوان مثال رویه کوبی مبل سلطنتی(استیل) متفاوت از رویه کوبی مبل راحتی است. بنابراین لازم است قبل از ثبت سفارش برای رویه کوبی مبل در مهرشهر کرج حتما عکس و نوع مبلمان خود را مشخص کنید تا هزینه ای دقیق تر اعلام کنیم.

تعویض پارچه مبل در مهرشهر

بسیار پیش آمده که ایراد خاصی در نشیمن مبلمان و کلاف آن ایجاد نشده و تنها مشکل آن پارچه مبل بوده است. ممکن است بعد از گذشت چند سال و تغییر سلیقه و مد روز رنگ و ظاهر پارچه های مبلتان دیگر جذابیت سایق را نداشته و به نوعی خسته کننده به نظر بیاید یا این که بخاطر کیفیت نامناسب آن بیرنگ شده ظاهر مطلوب خود را از دست داده باشد در این حالت نیاز به تعویض روکش مبل احساس می شود. اگر ساکن مهرشهر، کیانمهر، ماهدشت و گلشهر هستید با ما تماس بگیرید، تعویض پارچه مبل در مهرشهر کرج با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت انجام میپذیرد.

تعویض روکش مبل در مهرشهر کرجپارچه های مبلی که از کیفیت مطلوب برخوردار نیستند در مدت کوتاهی آن شکل و رنگ جذاب اولیه را از دست می دهند و ناگزیر به تعویض پارچه مبل هستیم. مبل هایی که زود کثیف می شود و یا پارچه آن ها کم رنگ می شوند از پارچه های درجه 2 بازار تولید شده اند.

ما با در اختیار داشتن انواع کالیته های با کیفیت بازار به شما اطمینان می دهیم که هنگام تعمیرات مبل در مهرشهر کرج از پارچه های با کیفیت و درجه یک بنا به سلیقه مشتری استفاده می شود و با یک بار تعویض پارچه مبلمان می توانید تا سال ها با خاطری آسوده میزبان عزیزانتان باشید.

لینک های کوتاه :

https://b2n.ir/n08343

tinyurl.com/mehrshahr-sofa-repairing

https://cutt.ly/7Bn2EkR

https://bit.ly/3VjozZI

5 دیدگاه در “تعمیرات مبل مهرشهر کرج | بهترین کیفیت | قیمت مناسب

 1. سپیده یزدانی گفت:

  سلام
  خواستم تشکر کنم از تعمیرات مبل حرفه ای مکس فوم. خودشون اومدن مبل ها رو بردن، تعمیرات رو به نحو احسنت انجام دادن و آوردن برامون. مبلام شد همونی که میخواستم، مرسی واقعا عالی و درجه یک

  1. پشتیبانی محصولات گفت:

   درود بر شما
   سرکار خانم یزدانی بسیار خوشحالیم که از خدمات ما راضی هستید، انجام وظیفه کردیم. سپاس از نظر لطفتون

 2. سلیمی گفت:

  سلام سلیمی هستم
  از شما ممنونم، خیلی تمیز و شیک شده مبلام. به بقیه هم کار شما رو پیشنهاد میکنم

  1. پشتیبانی محصولات گفت:

   درود بر شما
   نظر لطف شماست سرکار خانم سلیمی، خوشحالیم که از خدمات ما راضی هستید

 3. مهدیخانی گفت:

  عالی و درجه یک، مبل ما رو نو کردن اصلا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.