خریدار ضایعات ابر و اسفنج

اگر تولیدی مبل دارید، خدمات برش اسفنج و تعمیرات مبل انجام می دهید حتما مقدار زیادی ضایعات اسفنج در انبار شما جمع می شود. مکس فوم بهترین خریدار ضایعات اسفنج و فوم شما است، خریداری ضایعات ابر، اسفنج و فوم برای آن دسته از کارخانجات و کارگاه های تولید مبل و رویه کوبی ها که با کمبود فضا مواجه هستند بسیار به صرفه است. چرا که علاوه بر ایجاد فضا به تامین بخشی از هزینه های کارخانه و رویه کوبی نیز منجر می شود.

دور ریز اسفنج و فوم در کارگاه های تولیدی حجم زیادی را اشغال می کند و از طرفی فروش پسماندهای اسفنج و فوم راهکاری اقتصادی و معقولانه برای بازگشت سرمایه می باشد. در طرف مقابل بسیاری از صنایع و کارگاه ها برای تولید محصولات خود وابسته به ضایعات اسفنج هستند، به عنوان مثال تولیدکنندگان ریباند برای تولید محصولات خود نیاز به خرید ضایعات اسفنج فوم دارند.

خریدار ضایعات ابر و اسفنجدورریزهای اسفنج و فوم به خودی خود کاربردی ندارد، اما می توان با تغییراتی آن را به ماده اولیه برای تولید سایر محصولات مثل ریباند، بالش و تشک و … تبدیل کرد. به عنوان مثال پس از بازیافت و خرد کردن ضایعات ابر می توان این مواد را برای تولید اسفنج ریباند آماده کرد. در طرف دیگر عروسک سازی ها، تولیدکنندگان وسایل شهربازی، تولیدی های بالش و تشک نیز برای مصارف گوناگون اقدام به خرید ضایعات اسفنج و فوم می کنند.

خریدار ضایعات اسفنج و ابر مبل

کارخانجاتی که محصول خود را از فوم های پلی اورتان تولید می کنند همواره مقداری ضایعات ابر و فوم دارند که این مقدار در واقع ضرر و اتلاف سرمایه کارخانجات به حساب می آید. بهترین کار این است که ضایعات خود را به قیمت مناسب به مرکز خرید ضایعات فوم و اسفنج بفروشند و تا حدود زیادی جلوی زیان را بگیرند.

مزایای فروش ضایعات اسفنج برای کارخانجات و تولیدی ها به شرح زیر است.

  1. جلوگیری از هدر رفت سرمایه
  2. کاهش فضای اشغال شده توسط پسماندها و مواد زائد
  3. کمک به تولید محصولات دیگر

خریدار ضایعات فوم به بهترین قیمت

چه فروشنده هستید و چه خریدار نیاز است چند نکته مهم را در مورد خرید ضایعات ابر و اسفنج که بسیار حائز اهمیت است در نظر بگیرید. ضایعات ابر، اسفنج و فوم از نظر کیفی در رده های مختلفی قرار دارند. خرده ابر مرغوب، تمیز، یک دست و عاری از چسب و مواد دیگر بوده و مخلوطی از ابر و اسفنج با ضخامت و تراکم متنوع است. این مواد پرکاربرد بر اساس کیفیت، نو و کهنه بودن و دانسیته یا تراکمی که دارند قیمت های مختلفی خواهند داشت.

ممکن است برای خریدار استحکام مهم باشد در این صورت خرید ضایعاتی با تراکم و کیفیت بالا مهمتر خواهد بود و در مقابل ممکن است انعطاف و نرمی جنس مد نظر مشتری باشد و از ضایعات ابر معمولی با ضخامت و تراکم کمتر استقبال بیشتری شود. در هر صورت ملاک قیمت گذاری ضایعات ابر، اسفنج و فوم میزان کیفیت و یکنواخت بودن این مواد می باشد.

در فروشگاه مکس فوم خرید و فروش ضایعات اسفنج به قیمت مناسب صورت می گیرد، پس شما فروشنده محترم می توانید با تماس با کاشناسان فروشگاه محصولات خود را در کمترین زمان و به مناسب ترین قیمت به فروش برسانید. قیمت ضایعات ابر و اسفنج با توجه به عرف بازار و سطح کیفی محصولات تعیین می شود.

خریدار ضایعات ابر و فوم سرد

فوم سرد یکی از پرکاربرترین محصولات مورد استفاده در تولید مبلمان است. این محصولات در ابعاد خاصی تولید می شوند، این ابعاد ممکن است با سایز مبل ها متفاوت باشد و رویه کوب ها به ناچار مقداری از آن را برش می زنند، ضایعات فوم سرد دیگر کاربردی ندارد. باقی مانده این مواد اولیه جاگیر است و هم سودی برای تولیدی ها ندارد بنابراین بهترین گزینه فروش ضایعات است.

خرید ضایعات ابر میلنوع دیگری از ضایعات هم وجود دارد و آن ضایعات ابر و فوم کهنه مبل است. هنگام بازسازی مبل مقداری فوم و اسفنج باقی می ماند که مصرف خاصی نخواهد داشت، تنها کار ممکن این است که این مواد را به خریدار ضایعات اسفنج بفروشید. هرچند قیمت فوم کهنه به نسبت ضایعات فوم دسته اول کمتر است اما فروش بهتر از دور ریختن آن است.

کاربردهای ضایعات اسفنج و ابر

ضایعات اسفنج و ابر برای مصارف مختلفی خریداری می شود و همانطور که گفته شد این مواد به خودی خود کاربردی ندارند، نیاز است با انجام عملیات مختلف مانند آسیاب کردن ابر از آن ها مواد مفید و کاربردی تولید کرد، در قسمت زیر به برخی صنایع که نیازمند این مواد هستند اشاره کرده ایم.

  • تولیدکنندگان ضربه گیر
  • کارخانه های تولید اسفنج ریباند
  • عروسک سازی ها و تولیدی های اسباب بازی های پارچه ای و لطیف
  • تولیدکنندگان بالش، کوسن، تشک و کالای خواب
  • صنایع بسته بندی

همانطور که گفته شد دور ریز ابر و اسفنج و فوم کاربردهای بسیاری دارد و مکس فوم خریدار ضایعات ابر، اسفنج و فوم شما عزیزان می باشد، کافی است با شماره 09934041045 تماس بگیرید.

لینک های کوتاه :

https://b2n.ir/sponge-scrap-buyer

https://tinyurl.com/yrhhcc47

https://cutt.ly/t3rT0RW

https://bit.ly/3leqUaM